AKTUALNOŚCI - bsprzedborz.pl

Przejdź do treści

AKTUALNOŚCI

BANK > INFORMACJE > AKTUALNOŚCI
KREDYT GOTÓWKOWY „OKAZJONALNY"
2022-08-19
Oferujemy kredyt gotówkowy OKAZJONALNY" do kwoty 50.000,00 zł na dowolny cel. więcej
USTAWOWE „WAKACJE KREDYTOWE”
2022-07-29
Czy wiesz, że od dnia 1 sierpnia 2022 r. możesz zawiesić spłatę rat kredytu hipotecznego i skorzystać z tzw. ustawowych „wakacji kredytowych”? więcej
KOMUNIKAT
2022-02-25
Komunikat ogólny Zarządu Banku Spółdzielczego w Przedborzu

W związku z pojawiającymi się w przestrzeni publicznej informacjami o prowadzonych na dużą skalę cyberatakach, których celem jest system bankowy w Polsce, w tym między innymi banki spółdzielcze SGB, uprzejmie informujemy, że bezpieczeństwo naszego banku nie jest zagrożone.

Z całą stanowczością podkreślamy, że sytuacja związana z konfliktem wojennym w Ukrainie pozostaje bez wpływu na działalność Banku Spółdzielczego w Przedborzu, a wszelkie pogłoski o trudnościach związanych z korzystaniem z naszych usług finansowych są nieprawdziwe.

Jednocześnie informujemy, że nie ma żadnych zagrożeń dla bezpieczeństwa depozytów naszych klientów, płynności operacji finansowych, obsługi płatności, działalności bankomatów i funkcjonowania bankowości elektronicznej i internetowej.

Zarząd Banku Spółdzielczego w Przedborzu zapewnia również, że sytuacja ekonomiczna banku pozostaje na poziomie gwarantującym swobodną i niezakłóconą działalność biznesową. Dotyczy to także funkcjonowania systemu bezpieczeństwa i ochrony przed najbardziej zaawansowanymi atakami cyberprzestępców.

Tak jak zawsze dokładamy wszelkich starań, aby obsługa naszych klientów była profesjonalna, a przede wszystkim bezpieczna. Przypominamy również, że środki deponowane w naszym banku są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny (BFG) do kwoty 100 tys. euro, niezależnie od liczby rachunków posiadanych przez klienta w banku.
Bank Spółdzielczy w Przedborzu
ul. Mostowa 31
97-570 Przedbórz
Tel. 44 685-16-41
E-mail: centrala@bsprzedborz.sgb.pl
Wróć do spisu treści