Western Union - BS Przedbórz

Logowanie
Idź do spisu treści

Menu główne

Western Union

OFERTA
PRZEKAZY PIENIĘŻNE WESTERN UNION

Bank Spółdzielczy w Przedborzu oferuje nowoczesną usługę: przekazy pieniężne Western Union pozwalające na szybkie (do kilkunastu minut) i bezpieczne przesyłanie gotówki w obrocie krajowym oraz międzynarodowym.

   Western Union to światowy lider na rynku szybkich międzynarodowych przekazów pieniężnych. Klienci Western Union mogą łatwo i bezpiecznie przekazać pieniądze do ponad 275 000 placówek zlokalizowanych w 200 krajach na całym świecie. Jest to największa sieć placówek świadczących międzynarodowe przekazy pieniężne.

   Aby skorzystać z usługi nie trzeba posiadać konta bankowego, czeków ani kart kredytowych. Wystarczy wypełnić formularz, wpłacić pieniądze a otrzymany Numer Kontrolny Przekazu (MTCN) przekazać telefonicznie odbiorcy przekazu. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technik informatycznych pieniądze wysłane w systemie Western Union Money Transfer szybko i bezpiecznie docierają do adresata.

Przed wypełnieniem przekazu winni Państwo zapoznać się z ogólnymi warunkami usługi oraz zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego